SIT9002AI-23H25SQ
SiTimeSiTime
SIT9002AI-23H25SQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AI-23H25SQ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY
Ngā Rauemi: SIT9002AI-23H25SQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AI-23H25SQ
Tau Wae SIT9002AI-23H25SQ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11186 pcs Pepa Raraunga SIT9002AI-23H25SQ.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -1.00%, Down Spread Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 77mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz