SIT9002AI-03H33SG
SiTimeSiTime
SIT9002AI-03H33SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AI-03H33SG
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
Ngā Rauemi: SIT9002AI-03H33SG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AI-03H33SG
Tau Wae SIT9002AI-03H33SG Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13191 pcs Pepa Raraunga SIT9002AI-03H33SG.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±1.00%, Center Spread Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 84mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz