SIT9002AC-23H33EQ
SiTimeSiTime
SIT9002AC-23H33EQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AC-23H33EQ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT9002AC-23H33EQ.pdf2.SIT9002AC-23H33EQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AC-23H33EQ
Tau Wae SIT9002AC-23H33EQ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12080 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9002AC-23H33EQ.pdf2.SIT9002AC-23H33EQ.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -1.00%, Down Spread Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 85mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 199MHz