SIT9002AC-23H25DK
SiTimeSiTime
SIT9002AC-23H25DK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AC-23H25DK
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT9002AC-23H25DK.pdf2.SIT9002AC-23H25DK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AC-23H25DK
Tau Wae SIT9002AC-23H25DK Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11592 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9002AC-23H25DK.pdf2.SIT9002AC-23H25DK.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±2.00%, Center Spread Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa SiT9002 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 77mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 199MHz