SIT9002AC-142N33EB100.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9002AC-142N33EB100.00000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AC-142N33EB100.00000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 100MHZ OE
Ngā Rauemi: SIT9002AC-142N33EB100.00000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AC-142N33EB100.00000Y
Tau Wae SIT9002AC-142N33EB100.00000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 100MHZ OE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15912 pcs Pepa Raraunga SIT9002AC-142N33EB100.00000Y.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9002
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 84mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -