SIT9002AC-133N33EB65.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-133N33EB65.00000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AC-133N33EB65.00000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 65MHZ OE
Ngā Rauemi: SIT9002AC-133N33EB65.00000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AC-133N33EB65.00000T
Tau Wae SIT9002AC-133N33EB65.00000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 65MHZ OE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23700 pcs Pepa Raraunga SIT9002AC-133N33EB65.00000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT9002
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 65MHz Whakaahuatanga Taipitopito 65MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 84mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -