SIT9002AC-083N33EB115.00000X
SiTimeSiTime
SIT9002AC-083N33EB115.00000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AC-083N33EB115.00000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 115MHZ OE 0.25%
Ngā Rauemi: SIT9002AC-083N33EB115.00000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AC-083N33EB115.00000X
Tau Wae SIT9002AC-083N33EB115.00000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 115MHZ OE 0.25% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16208 pcs Pepa Raraunga SIT9002AC-083N33EB115.00000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9002
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa SIT9002AN-083N33EB115.00000X
SIT9002AN-083N33EB115.00000X-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 115MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 115MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) -