SIT8924BMT7-33E
SiTimeSiTime
SIT8924BMT7-33E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8924BMT7-33E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM
Ngā Rauemi: 1.SIT8924BMT7-33E.pdf2.SIT8924BMT7-33E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8924BMT7-33E
Tau Wae SIT8924BMT7-33E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20889 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8924BMT7-33E.pdf2.SIT8924BMT7-33E.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa SiT8924B Ratonga AEC-Q100
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.8mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz