SIT8924BMT3-28N
SiTimeSiTime
SIT8924BMT3-28N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8924BMT3-28N
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT8924BMT3-28N.pdf2.SIT8924BMT3-28N.pdf3.SIT8924BMT3-28N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8924BMT3-28N
Tau Wae SIT8924BMT3-28N Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa SiT8924B Ratonga AEC-Q100
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.8mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz