SIT8924BAB72-33E-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BAB72-33E-25.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8924BAB72-33E-25.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO B DRIVE 3.3V 25MHZ OE
Ngā Rauemi: 1.SIT8924BAB72-33E-25.000000D.pdf2.SIT8924BAB72-33E-25.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8924BAB72-33E-25.000000D
Tau Wae SIT8924BAB72-33E-25.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO B DRIVE 3.3V 25MHZ OE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT8924B
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Ētahi Ingoa SIT8924BAB72-33E-25.000000DINACTIVE-ND
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito LVCMOS, LVTTL Oscillator 0806 (2016 Metric)