SIT8924BA-22-33E-3.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BA-22-33E-3.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8924BA-22-33E-3.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 3.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT8924BA-22-33E-3.000000D.pdf2.SIT8924BA-22-33E-3.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8924BA-22-33E-3.000000D
Tau Wae SIT8924BA-22-33E-3.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 3.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8924B
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.8mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -