SIT8921BME3-33N
SiTimeSiTime
SIT8921BME3-33N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8921BME3-33N
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: 1.SIT8921BME3-33N.pdf2.SIT8921BME3-33N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8921BME3-33N
Tau Wae SIT8921BME3-33N Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16855 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8921BME3-33N.pdf2.SIT8921BME3-33N.pdf
Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable, Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 119.342001MHz ~ 137MHz