SIT8921BME1-33E
SiTimeSiTime
SIT8921BME1-33E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8921BME1-33E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: 1.SIT8921BME1-33E.pdf2.SIT8921BME1-33E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8921BME1-33E
Tau Wae SIT8921BME1-33E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17030 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8921BME1-33E.pdf2.SIT8921BME1-33E.pdf
Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT8921B Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging -
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable, Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 119.342001MHz ~ 137MHz