SIT8920AM-22-33E-3.000000D
SiTimeSiTime
SIT8920AM-22-33E-3.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8920AM-22-33E-3.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 3.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT8920AM-22-33E-3.000000D.pdf2.SIT8920AM-22-33E-3.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8920AM-22-33E-3.000000D
Tau Wae SIT8920AM-22-33E-3.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 3.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8920
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.1mA Kaitautoko Ake MEMS