SIT8918BE-23-18E-27.000000D
SiTimeSiTime
SIT8918BE-23-18E-27.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8918BE-23-18E-27.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8918BE-23-18E-27.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8918BE-23-18E-27.000000D
Tau Wae SIT8918BE-23-18E-27.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74258 pcs Pepa Raraunga SIT8918BE-23-18E-27.000000D.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8918B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT8918BE-23-18E-27.0000000D
SIT8918BE-23-18E-27.0000000D-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 27MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 3.8mA Kaitautoko Ake MEMS