SIT8225AI-22-33E-25.001200T
SiTimeSiTime
SIT8225AI-22-33E-25.001200T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8225AI-22-33E-25.001200T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0012MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT8225AI-22-33E-25.001200T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8225AI-22-33E-25.001200T
Tau Wae SIT8225AI-22-33E-25.001200T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0012MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82390 pcs Pepa Raraunga SIT8225AI-22-33E-25.001200T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8225
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 25.0012MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25.0012MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 31mA Kaitautoko Ake MEMS