SIT8225AC-22-18E-25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8225AC-22-18E-25.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8225AC-22-18E-25.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT8225AC-22-18E-25.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8225AC-22-18E-25.000000Y
Tau Wae SIT8225AC-22-18E-25.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71700 pcs Pepa Raraunga SIT8225AC-22-18E-25.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8225
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30mA Kaitautoko Ake MEMS