SIT8209AI-GF-33S-156.000000T
SiTimeSiTime
SIT8209AI-GF-33S-156.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8209AI-GF-33S-156.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 156.0000MHZ LVCMOS TTL
Ngā Rauemi: SIT8209AI-GF-33S-156.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8209AI-GF-33S-156.000000T
Tau Wae SIT8209AI-GF-33S-156.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 156.0000MHZ LVCMOS TTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18365 pcs Pepa Raraunga SIT8209AI-GF-33S-156.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT8209
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 156MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 36mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 70µA