SIT8209AC-G-28S
SiTimeSiTime
SIT8209AC-G-28S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8209AC-G-28S
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
Ngā Rauemi: 1.SIT8209AC-G-28S.pdf2.SIT8209AC-G-28S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8209AC-G-28S
Tau Wae SIT8209AC-G-28S Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44794 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8209AC-G-28S.pdf2.SIT8209AC-G-28S.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Raupapa SiT8209 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 80.000001MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 36mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 70µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 80.000001MHz ~ 220MHz