SIT8208AI-GF-25S-26.000000X
SiTimeSiTime
SIT8208AI-GF-25S-26.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-GF-25S-26.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: 1.SIT8208AI-GF-25S-26.000000X.pdf2.SIT8208AI-GF-25S-26.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-GF-25S-26.000000X
Tau Wae SIT8208AI-GF-25S-26.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa 1473-1506-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA