SIT8208AI-GF-18E-50.000000
SiTimeSiTime
SIT8208AI-GF-18E-50.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-GF-18E-50.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-GF-18E-50.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-GF-18E-50.000000
Tau Wae SIT8208AI-GF-18E-50.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60192 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-GF-18E-50.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q9876888 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT8208AI-GF-18E-40.500000T
SIT8208AI-GF-18E-40.500000T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 4
I roto i te taonga: 33913 pcs
Tikiake: SIT8208AI-GF-18E-40.500000T.pdf
RFQ
SIT8208AI-GF-18E-54.000000Y
SIT8208AI-GF-18E-54.000000Y
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 5
I roto i te taonga: 31288 pcs
Tikiake: SIT8208AI-GF-18E-54.000000Y.pdf
RFQ
SIT8208AI-GF-18E-50.000000T
SIT8208AI-GF-18E-50.000000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD