SIT8208AI-G3-28S-60.000000T
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-G3-28S-60.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6
Ngā Rauemi: SIT8208AI-G3-28S-60.000000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-G3-28S-60.000000T
Tau Wae SIT8208AI-G3-28S-60.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87084 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-G3-28S-60.000000T.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 60MHz Whakaahuatanga Taipitopito 60MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 70µA