SIT8208AI-G3-18S-4.000000X
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-G3-18S-4.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
Ngā Rauemi: SIT8208AI-G3-18S-4.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-G3-18S-4.000000X
Tau Wae SIT8208AI-G3-18S-4.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80146 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-G3-18S-4.000000X.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Raupapa SiT8208 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA