SIT8208AI-8F-33E-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-8F-33E-27.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-8F-33E-27.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-8F-33E-27.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-8F-33E-27.000000T
Tau Wae SIT8208AI-8F-33E-27.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28105 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-8F-33E-27.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 31mA