SIT8208AI-33-18S-25.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-33-18S-25.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-33-18S-25.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-33-18S-25.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-33-18S-25.000000T
Tau Wae SIT8208AI-33-18S-25.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95404 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-33-18S-25.000000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA