SIT8208AI-33-18E-4.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-33-18E-4.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 4
Ngā Rauemi: SIT8208AI-33-18E-4.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-33-18E-4.000000X
Tau Wae SIT8208AI-33-18E-4.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65770 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-33-18E-4.000000X.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30mA