SIT8208AI-32-33S-64.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208AI-32-33S-64.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-32-33S-64.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-32-33S-64.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-32-33S-64.000000Y
Tau Wae SIT8208AI-32-33S-64.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74687 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-32-33S-64.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa SIT8208AI-32-33S-64.00000Y
SIT8208AI-32-33S-64.00000Y-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 64MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 64MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA