SIT8208AI-2F-33S-12.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-2F-33S-12.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-2F-33S-12.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-2F-33S-12.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-2F-33S-12.000000T
Tau Wae SIT8208AI-2F-33S-12.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31519 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-2F-33S-12.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa SIT8208AI-2F-33S-12.00000T
SIT8208AI-2F-33S-12.00000T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 12MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA