SIT8208AI-2F-25E-25.000000
SiTimeSiTime
SIT8208AI-2F-25E-25.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-2F-25E-25.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-2F-25E-25.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-2F-25E-25.000000
Tau Wae SIT8208AI-2F-25E-25.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7625 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-2F-25E-25.000000.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q10024120A Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 31mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT8208AI-2F-25E-25.000000Y
SIT8208AI-2F-25E-25.000000Y
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.5V, 2
I roto i te taonga: 30557 pcs
Tikiake: SIT8208AI-2F-25E-25.000000Y.pdf
RFQ
SIT8208AI-2F-25E-25.000000X
SIT8208AI-2F-25E-25.000000X
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD