SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 36.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y
Tau Wae SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 36.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35390 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-2F-18S-36.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 36MHz Whakaahuatanga Taipitopito 36MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA