SIT8208AI-23-18E-80.000000
SiTimeSiTime
SIT8208AI-23-18E-80.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AI-23-18E-80.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8208AI-23-18E-80.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AI-23-18E-80.000000
Tau Wae SIT8208AI-23-18E-80.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6984 pcs Pepa Raraunga SIT8208AI-23-18E-80.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8208
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q10024120AA Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30mA