SIT8009BCF11-25E
SiTimeSiTime
SIT8009BCF11-25E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8009BCF11-25E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V EN/DS
Ngā Rauemi: SIT8009BCF11-25E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8009BCF11-25E
Tau Wae SIT8009BCF11-25E Kaihanga SiTime
He Rahinga Kei te wātea 68239 pcs Pepa Raraunga SIT8009BCF11-25E.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 2.75 V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT8009B Ratonga -
Whakaputa HCMOS, LVCMOS Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 115MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 2.75 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.4mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.2mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 115MHz ~ 137MHz