SIT8009BCB11-25S
SiTimeSiTime
SIT8009BCB11-25S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8009BCB11-25S
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V STBY
Ngā Rauemi: SIT8009BCB11-25S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8009BCB11-25S
Tau Wae SIT8009BCB11-25S Kaihanga SiTime
He Rahinga Kei te wātea 68101 pcs Pepa Raraunga SIT8009BCB11-25S.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 2.75 V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT8009B Ratonga -
Whakaputa HCMOS, LVCMOS Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 115MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 2.75 V Standby 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.4mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.2mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 115MHz ~ 137MHz