SIT8008BCL8-25S
SiTimeSiTime
SIT8008BCL8-25S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008BCL8-25S
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
Ngā Rauemi: 1.SIT8008BCL8-25S.pdf2.SIT8008BCL8-25S.pdf3.SIT8008BCL8-25S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008BCL8-25S
Tau Wae SIT8008BCL8-25S Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa SiT8008B Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm Te Tautanga Mahinga -
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 2.5µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz