SIT8008AIR3-33S
SiTimeSiTime
SIT8008AIR3-33S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AIR3-33S
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT8008AIR3-33S.pdf2.SIT8008AIR3-33S.pdf3.SIT8008AIR3-33S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AIR3-33S
Tau Wae SIT8008AIR3-33S Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz