SIT8008AI-33-33E-32.000000T
SiTIMESiTIME
SiTIME
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AI-33-33E-32.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8008AI-33-33E-32.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AI-33-33E-32.000000T
Tau Wae SIT8008AI-33-33E-32.000000T Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100522 pcs Pepa Raraunga SIT8008AI-33-33E-32.000000T.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ahua Tae 3.3V Raupapa SiT8008
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga SIT8008AI-33-33E-32.000000T
Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±50ppm
Tautanga - Whakaputa 1 4.2mA Rautanga 32MHz
Whakaahua nui 32MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Enable/Disable Whakaahuatanga OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.5mA