SIT8008AI-33-25E-47.000000
SiTimeSiTime
SIT8008AI-33-25E-47.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AI-33-25E-47.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 47.0000MHZ LVCMOS SMD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
189 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AI-33-25E-47.000000
Tau Wae SIT8008AI-33-25E-47.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 47.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT8008
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q9643222A Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 47MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.2mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT8008AI-32-XXE-27.000000Y
SIT8008AI-32-XXE-27.000000Y
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 88689 pcs
Tikiake: SIT8008AI-32-XXE-27.000000Y.pdf
RFQ
SIT8008AI-33-18E-50.000000Y
SIT8008AI-33-18E-50.000000Y
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 86095 pcs
Tikiake: SIT8008AI-33-18E-50.000000Y.pdf
RFQ
SIT8008AI-33-25E-47.000000T
SIT8008AI-33-25E-47.000000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 47.0000MHZ LVCMOS SMD