SIT8008AI-31-33S-10.000000T
SiTimeSiTime
SIT8008AI-31-33S-10.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AI-31-33S-10.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AI-31-33S-10.000000T
Tau Wae SIT8008AI-31-33S-10.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT8008
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA