SIT8008AI-23-18E-80.000000
SiTimeSiTime
SIT8008AI-23-18E-80.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AI-23-18E-80.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
165 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AI-23-18E-80.000000
Tau Wae SIT8008AI-23-18E-80.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8008
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q8929401 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.1mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT8008AI-23-18S-100.000000E
SIT8008AI-23-18S-100.000000E
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 107624 pcs
Tikiake: SIT8008AI-23-18S-100.000000E.pdf
RFQ
SIT8008AI-23-18E-80.000000D
SIT8008AI-23-18E-80.000000D
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 111999 pcs
Tikiake: SIT8008AI-23-18E-80.000000D.pdf
RFQ
SIT8008AI-23-18E-80.000000E
SIT8008AI-23-18E-80.000000E