SIT8008AI-12-28S-8.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008AI-12-28S-8.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AI-12-28S-8.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AI-12-28S-8.000000D
Tau Wae SIT8008AI-12-28S-8.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT8008
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA