SIT8008AI-11-33S-10.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008AI-11-33S-10.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008AI-11-33S-10.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008AI-11-33S-10.000000D
Tau Wae SIT8008AI-11-33S-10.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT8008
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa SIT8008AI-11-33S-10.00000D
SIT8008AI-11-33S-10.00000D-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA