SIT8008ACE73-18E-48.000000
SiTimeSiTime
SIT8008ACE73-18E-48.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8008ACE73-18E-48.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
225 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8008ACE73-18E-48.000000
Tau Wae SIT8008ACE73-18E-48.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT8008
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q9082796 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 48MHz Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.1mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1.3µA