SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X
SiTimeSiTime
SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua VOLTAGE CONTROL
Ngā Rauemi: 1.SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X.pdf2.SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X
Tau Wae SIT5156AI-FK-33VT-25.000000X Kaihanga SiTime
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SIT5156
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa 1473-30925-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.042" (1.06mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±0.5ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 40.5mA (Typ)