SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 50.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
Tau Wae SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC TCXO 50.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11999 pcs Pepa Raraunga SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT5021
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-30177-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±5ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz TCXO LVDS Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS