SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 27MHZ VC
Ngā Rauemi: SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y
Tau Wae SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 27MHZ VC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27535 pcs Pepa Raraunga SIT5001AI-GE-33VB-27.000000Y.pdf
Momo VCTCXO Rahi / Rahi 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Raupapa SiT5001 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)