SIT5001AI-GC-33E0-24.000000
SiTimeSiTime
SIT5001AI-GC-33E0-24.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5001AI-GC-33E0-24.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR 24MHZ 3.3V 2.5X2MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5001AI-GC-33E0-24.000000
Tau Wae SIT5001AI-GC-33E0-24.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSCILLATOR 24MHZ 3.3V 2.5X2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19351 pcs Pepa Raraunga
Momo TCXO Rahi / Rahi 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Raupapa SiT5001 Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Ētahi Ingoa Q8504977A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)