SIT5000AICGD-33S0-25.000000X
SiTimeSiTime
SIT5000AICGD-33S0-25.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5000AICGD-33S0-25.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 25.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5000AICGD-33S0-25.000000X
Tau Wae SIT5000AICGD-33S0-25.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 25.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64284 pcs Pepa Raraunga
Momo TCXO Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT5000 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Ētahi Ingoa Q9134587
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead