SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T
SiTimeSiTime
SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 40MHZ NC
Ngā Rauemi: SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T
Tau Wae SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 40MHZ NC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55243 pcs Pepa Raraunga SIT5000AI-3E-33N0-40.000000T.pdf
Momo TCXO Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa SiT5000 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Ētahi Ingoa SIT5000AI-3E-33N0-40.0000T
SIT5000AI-3E-33N0-40.0000T-ND
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead