SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X
SiTimeSiTime
SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua 3.2X2.5 MM,5 PPM,40MHZ
Ngā Rauemi: SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X
Tau Wae SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X Kaihanga SiTime
He Rahinga Kei te wātea 46655 pcs Pepa Raraunga SIT5000AI-2E-33N0-40.000000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT5000
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa SIT5000AI-2E-33N0-40.000000XCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±5ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 31mA Kaitautoko Ake MEMS