SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC DCXO 250.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y
Tau Wae SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC DCXO 250.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3518 pcs Pepa Raraunga SIT3922AI-2CF-33NM250.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo DCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3922
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito 250MHz DCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -